İklimlendirme Hizmetleri

Soğutma Sistemleri

Asya İklimlendirme ailesi olarak, yaz aylarındaki sıcak hava şartlarına uygun ileri teknolojisi sayesinde müşterilerinin mekan koşullarına uygun projelerini geliştirmekteyiz.

Arıtma Sistemleri

Arıtma sistemlerinde geniş ürün yelpazemiz ile sizlere güvenli, temiz ve içilebilir su sağlamak amacıyla kaliteden ödün vermeden en uygun maliyetler ile hizmet sunmaktayız.

Yangın Söndürme Sistemleri

Yangın söndürme sistemleri ile büyük alana sahip olan fabrika, atöyle, okul, stadyum, depo ve büyük plaza binaları gibi alanlara uygulanması ile sizin güvenliğinizi sağlamaktayız.

Isıtma Sistemleri

Asya İklimlendirme Ailesi olarak ısıtma sistemlerinde üstün teknolojilere sahip bir firmayız. Ayrıca müşterilerimizin yerlerine uygun olan sistemleri belirleyerek projelendiriyoruz.

Havalandırma Sistemleri

Asya İklimlendirme havalandırma sistemleri, ortamdaki kirlenmiş havayı belirli bir hızda değiştirir ve dış ortamdaki taze havayı içteki ortama sessiz bir şekilde aktarılmasını sağlar.

Otomasyon Sistemleri

Asya İklimlendirme Otomasyon sistemleri sayesinde, ev, bina, restoran, kafeler, ofisler ve oteller için özel olarak geliştirilmiş olmasıyla işlerinizi daha kolay hale getirecektir.