KURUMSAL

2005 yılında kurulan Asya İklimlendirme Sistemleri, kuruluş tarihinden itibaren gelişim içinde bulunarak, tüm mekanik tesisat işlerini yapma becerisine ulaşmıştır. Şu an itibariyle firmamız bünyesinde çalışmakta olan personel sayısı da en üst seviyelere ulaşmış bulunmaktadır. Teknolojik gelişmeler çerçevesinde, tamamen uzmanlık ve kaliteyi benimseyen bir firma olarak müşterilerimize verimli, çevreye duyarlı, kaliteden ödün vermeyen uygun maliyetler ile hizmet sunmaktayız.


VİZYON

Lüks olmaktan çıkıp ihtiyaç haline gelen iklimlendirme sistemini ülkemizde ve dünyadaki değişime ve gelişime paralel olarak yaptığımız projelerde görselliği ve işlevselliği harmanlayıp elde ettiğimiz tasarım ve uygulama bilgisi ile uzmanı olduğumuz tüm alanlarda en iyisi olarak, istihdam oluşturmak.


MİSYON

Üretken ve yenilikçi düşüncesini en son teknolojiyle harmanlayan, güvenilir şirket bilinirliği oluşturarak, her zaman uzman olduğu her alanda en iyi hizmeti, en ekonomik ve uygulanabilir şekilde, üreticiden bağımsız çözümlerle sunmaya devam edip daima ulaşılabilir olmaktır. Bunu yaparken müşterilerimizin güvenini arkamıza alarak güçlü teknik partneri ve çözüm ortağı olarak sunmayı amaç edinerek, çalışma alanlarında İş Sağlığı ve Güvenliğini de en hassas şekilde uyguladığının taahhüdünde bulunup, rakip sektör şirketleriyle de aktif ve karşılıklı saygı çerçevesinde sadece yasal ve etik olan zeminlerde rekabet edip ve rekabet hukukunun da ihlalinden kaçınmaktır.


DEĞERLERİMİZ

Önce iş güvenliğiyle sıfır kaza politikası ASYA İKLİMLENDİRME için hem hedef, hem de bir başarıdır. İş sağlığı ve güvenliğine yönelik; iş kazaları ve meslek hastalıkları ile çevresel olaylar için gerekli önleyici faaliyetlerin yapılması zorunlu tutulur.

ASYA İKLİMLENDİRME çalışma alanları içerisinde tüm süreçlerde bütün kalite yönetimi gereksinimlerine uyar.

Tamamlanan ve devam eden projelerdeki bütün mühendislik detayları sürekli sorgulanarak incelenir. Daha iyi ve daha etkin sonuçları için yenilikçi tasarım ile araştırmalar sonucu çözümler getirilir.

Sürekli gözden geçirilen iş süreçleri sayesinde, uygulama planına, prosedürlere, işin tasarım ana hatlarına en iyi ve en güncel uygulamalar dahil edilir. Daha hızlı mobilizasyon ve proje tamamlama hedeflerine destek olmak için mevcut teknolojileri geliştirme, her bir proje uygulama grubunun arzusudur.

Tedarikçilerimizden aldığımız hizmetleri ve performanslarını takip etmek, sürekli iyileştirerek müşteri memnuniyetini sağlamak bizim için önemlidir. Ekonomik ve sosyal kalkınmaya katkıda bulunacak çalışmaları destekleriz.Bütün bu iş etiği, ilke, anlayış ve uygulamalarımızın iş ortaklarımız ve tedarikçilerimiz dahil tüm etki alanlarımıza yayılmasını sağlayacak uygulamalar geliştiririz.

 

PRENSİPLERİMİZ

Müşterilerimize ve çözüm ortaklarımıza karşı, yalnızca sözleşmeden doğan yükümlülüklerimizi yerine getirmenin ötesinde, her zaman dürüst, açık ve yapıcı bir tutum sergilemek.

Genel ve mesleki etikten ödün vermemek.

Yeniliklere açık olmak, son teknoloji ürünlerini kullanmak ve her zaman daha iyiyi aramak adına, iş güvenliği ve çevrenin korunmasında duyarlı ve dikkatli olmak.

Çalışanlarının kendine güvenen, iletişime açık, kendilerine verilen yetkileri kullanmaya, sorumluluk almaya hazır bireyler olarak çalışmalarını sağlamaya özen göstermek.

Rekabet avantajımızı ve hızımızı, kendi yönetimsel ve teknik becerilerimizin mükemmelleştirilmesinde aramak.

Belge & Sertifikalar